Kdybychom si měli odpovědět na otázku kterou část svého těla mají muži v největší oblibě, dokázala ba zřejmě většina z nás odpovědět správně. Mezi muži by se sotva někdo mýlil a předpokládám, že i ženy vědí vesměs své. Muži zkrátka mají nejraději tu část svého těla, kterou milují. Nebo na kterou nadávají, pokud nemilují, protože jim tato neslouží dostatečně věrně.

Samozřejmě nemám na mysli hlavu, respektive mozek, protože myšlení bolí, a to kdekoho z mužů nenadchne, myslím samozřejmě něco jiného než břicho, se kterým jsou vzhledem k jeho rozměrům často spíše problémy, zatímco potěšení žádné…

schoulená žena

Když si to přebereme, zbyde nám nakonec jenom ten malý camfourek, který odlišuje muže od žen. To na něm si muži zakládají. A to ne(jen) proto, že jsou jím snadno rozeznatelní od svých drahých poloviček, od něžné části lidstva.

Prostě si muži cení na svém těle hlavně přirození. A cení si ho o to víc, oč lépe jim toto slouží. Když jsou samá erekce, která vede ke spokojenému sexu, jsou muži rádi, ne-li přímo nadšeni. A to proto, že erotické hrátky přinášejí náramné uspokojení, díky nim lze pociťovat vzrušení, jaké nám lidem sotva něco jiné přinese.

Ale když se takové erekce nedostavují tak, jak by měly, je všechno rázem jinak. Pak je po spokojenosti mužů, kteří se nedokážou náležitě uspokojovat. A když tito nechtějí o ono své potěšení přijít? Co mají dělat? Jak jenom se problémů s mizernou erekcí zbavit?

nahotinka u okna

Na skutečný problém s erekcí obvykle platí už jenom jediné. Je třeba sehnat něco, čím se dají skomírající erekce léčit, čím lze mužské pohlaví zpevnit a udržet ho ve vzpřímené pozici co nejdéle. Ale nemyslete si, že jenom rychle nakouknete na internet, koupíte si tam něco, co vám snese údajně modré z nebe, a budete ideálem všech po milování se toužících žen. Čím více vám tu slibují, tím méně se toho zpravidla splní. A proto vsaďte na prodejce, který to myslí upřímně. A kterému jde o to, abyste se po jeho přípravcích zase mohli skvěle milovat.