Čeká vás stěhování a nejste zrovna natolik fit, abyste zvládli i přípravné práce? Prodělali jste například operaci kolena a máte jej v ortéze, což umožňuje velmi omezený pohyb? Anebo máte od lékaře nařízen klidový režim na lůžku v době rekonvalescence po nemoci? Pak nemějte obavy oslovit stěhovací firmu, která provádí i stěhování na klíč. S čím vám pomůže, i když je to práce, kterou byste obvykle zvládli sami?

balení věcí při stěhování

Balení věcí do krabic – jestliže je pro vás zatěžko lézt po židlích a stoupat na štafle, raději se do těchto akcí vůbec nepouštějte a požádejte stěhovací firmu, aby to provedla za vás. Výhodné bude, pokud budete nablízku a budete moci na balení věcí dohlížet. Tímto způsobem lze i snadno vytřídit předměty, které již nepotřebujete, neboť je mohou stěhováci odkládat stranou a následně je odvézt na sběrný dvůr.

balení věcí při stěhování

Rozmontování nábytku – rozebrat nábytek se může zdát jednoduché, ale to se týká jen těch malých kousků, na které si možná troufnete, ale v případě, že jste handicapovaní, větší kusy samo nerozebírejte, můžete si tím přivodit i závažné zdravotní komplikace. Stěhovací firmy mají montáže a demontáže nábytku zařazené v běžném pracovním scénáři.

Balení spotřebičů – tato práce vyžaduje obratnost a někdy i sílu, protože je nutné spotřebiče zabalit do více vrstev strečové fólie, přičemž se při balení různě naklání a zvedají. Stěhovací firma vám pomůže i s odmontováním svítidel, zrcadel, polic, skříněk, garnýží či držáků na pokojové rostliny, a to vše pak převáže stretch fólií, aby se nic při přepravě nepoškodilo.

Zabydlování – se stěhovací firmou se lze dohodnout i na opačném postupu na novém působišti, kde se budete zabydlovat, a bude pro vás obtížné vše vybalit z krabic a rozmístit v prostoru nábytek a spotřebiče. Levné stěhování v Praze s profesionály může být doopravdy kompletně na klíč od A až do Z.