Udržujte svou prostatu zdravou tím nejpříjemnějším způsobem, jaký můžete zvolit. Masáž prostaty je skvělou volbou. V našem salonu si ji můžete dopřát u našich krásných a zkušených masérek, které se vám budou věnovat rády, kdykoliv budete chtít.

Co masáž obnáší?
Pokud s ní nemáte zkušenosti, naše masérky vás touto novou zkušeností rády provedou. Dopřejí vám psychické i fyzické uvolnění napětí, a pomohou vám vybít sexuální energii.

– Vyberte si masérku
V našem salonu na obou pobočkách pracují masérky, které si můžete prohlédnout na našem webu. Každá zde má svůj medailonek s fotografií, i rozvrh, kdy se k ní můžete objednat.

žena latexové rukavice

– Vyberte si službu
Zaujala vás masáž prostaty? Chcete ji vyzkoušet a rozšířit si nové obzory v oblasti sexuality? Pak jste u nás vítáni, a s čistým svědomím se můžete objednat na službu, jakou si zvolíte.

Po objednávce jednoduše přijdete, a po hygieně s masérkou nebo o samotě přijdete do masérské místnosti, kde budete jen sami dva. Zaručujeme vám naprosté soukromí, diskrétnost, čistotu a zdraví.
Masáž probíhá přes anální otvor, jinak to ani nejde. Nemusíte se ničeho obávat. Každá masérka u této masáže používá latexové rukavice a velkou dávku lubrikačního gelu. Protože s touto masáží má zkušenost jen málokterý muž, každá naše masérka ví, že musí postupovat pomalu. Rozhodně vás nic nebude bolet, a po chvilce zjistíte, že se vám tato masáž líbí. Stimulací zevnitř se prostata krásně promasíruje, a celá masáž může skončit ejakulací, což je naprosto běžná věc, za kterou se není vůbec třeba stydět.

masážní oleje

Pokud chcete zažít jedinečný a neopakovatelný zážitek, pak u nás vyzkoušejte tuto neobvyklou masáž, která vás dostane. Budete možná překvapen, že se vám to zalíbí. Většina mužů, která u nás vyzkoušela masáž prostaty, k nám začala docházet pravidelně, a to zejména proto, že jejich partnerka tuto praktiku odmítá. U nás se stydět nemusíte, přijďte a odpočinete si od stresu, a užijete si příjemné chvíle.