S partnerem jste spolu už dlouho a každý v okolí vám předpovídá svatbu. Vztahem procházíte bez větších krizí a těžko byste hledala druhého takového, který by vám tolik rozuměl a bral vás takovou, jaká skutečně jste. Ale stejně občas přemýšlíte, čím vztah lehce oživit nebo jak dát partnerovi najevo, že je pro vás ten pravý. Nabourejte stereotyp všedních dní a inspirujte se našimi tipy.

Pochvalte ho

Až vám partner po příchodu z práce bude celý nadšený vyprávět, jak se mu povedla ta prezentace, od srdce a upřímně ho pochvalte. Za co jste na něj pyšná? Je na něj spolehnutí, je vám oporou, postará se o vašeho pejska, vyzná se v historii? Kolikrát něco bereme jako samozřejmost, ale je milé slyšet pochvalu nahlas.

pár

Čas na rande

Naplánujte si společné rande. Je to možná úsměvné, jste spolu tolik let, každý den společně doma a půjdete na rande? Ano, dodá to vztahu zcela novou jiskru. Hezky se oblékněte, naličte a zamluvte tu výbornou mexickou restauraci. Připomenete si tak začátky vašeho vztahu.

Společný smích

Smích je léčivý, prodlužuje život a stmeluje. Smějte se společně. Sblíží vás to ještě víc. Pusťte si vtipnou komedii nebo sitcom. Cokoliv vás během dne rozesměje, řekněte partnerovi a zasmějte se tomu společně.

Zahrajte si hru

Vytáhněte deskové hry a zahrajte si. V běžném životě spolu nesoupeříte, ale u hry hrajte o výhru a ten, kdo prohraje musí pro druhého něco udělat. Co například taková masáž pro výherce?

3 důvody, proč tě miluji

Při nedělním válení v posteli si navzájem řekněte 3 důvody, proč druhého milujete. Zjistíte, jak jste pro sebe důležití.

Snídaně do postele

Překvapte partnera a nachystejte mu snídani do postele. Co má rád? Černý čaj a míchaná vajíčka se šunkou? Díky příjemnému rannímu startu na vás bude celý den myslet. 

Vzkaz na zrcadle

Pište vzkazy na lístečky a umisťujte je na viditelná místa po bytě. Například: dnes si pospěš z práce, budu na tebe čekat v posteli nebo večer ti uvařím tvé oblíbené lasagne.

Běžte za kulturou

Kdy naposledy jste spolu vyrazili za kulturou? Běžte do divadla nebo na muzikál. Po představení si sdělujte své dojmy klidně u dobré večeře a skleničky vína. Domů nespěchejte.

hra

Co váš vztah ještě oživí:

  • zatančete si spolu
  • plánujte společnou budoucnost
  • vytáhněte fotky z cest a vzpomínejte, kde všude jste spolu už byli
  • při procházce se držte za ruce
  • plňte si tajné sexuální sny