Je opravdu hodně obchodů, které se specializují na prodej potravin, anebo na převoz potravin. Je přeci potom naprosto logické, že když převážíte potraviny, anebo je někam musíte donést, že také budou vždy bezpečně zabalené anebo v takovém obalu anebo prostředku, aby tam potraviny vydržely opravdu dlouho čerstvé. Opravdu by nikdo nechtěl, kdyby si třeba někdo například objednal pizzu anebo další jídlo z restaurace anebo z hospody a potom by mu přišlo nějaké zkažené anebo by v něm byly nějaké nečistoty. A řeknu vám, že je to velice nemilé a tohle se mi stalo jednou.

A oves se také dává do kontejnerů.

Objednávala jsem si pizzu a když jsem ji potom otevřela, tak šlo naprosto vidět, že už z toho někdo si sem tam ukousl kousek sýra a kukuřice. Bylo to opravdu sprosté, ale když jsem volala na reklamaci, tak mi to nikdo neuznal. Takže od té restaurace jsem si už neobjala absolutně nic. Proto jsem si řekla, že lidé, kteří pracují v potravinářství, tak by měli také respektovat to, že by jídlo mělo být opravdu pečlivě zabalené. Jako například IBC kontejnery od potravin, které jsou vždycky zdravotně nezávadné. A IBC kontejnery od potravin jsou samozřejmě z takového materiálu, který neškodí potravinám.

A kontejner na vyložení zboží.

Také musíte mít hlavně na mysli, že ne všechny potraviny se hodí do různých kontejnerů anebo do boxů. Také musíte vědět, že maso se převáží a uchovává úplně jinak, než třeba například ovoce a zelenina anebo pečivo. Víte, jaký je rozdíl v uchovávání masa a ovoce a zeleniny? Samozřejmě, že také v teplotě. Navíc také maso vám vydrží opravdu kratší dobu než třeba paprika anebo jablko. Jablko může vydržet opravdu hodně dlouho, zatímco maso samozřejmě ne, pokud ho nemáte dané v mrazáku. Proto si myslím, že kvalitní IBC kontejnery od potravin, které jsou velice pevné a praktické, tak se používají také na rychlou lodní přepravu a na celkovou přepravu zboží, které je potravinového původu.