Hypotéka bez příjmu je taková, že nemusíte ukazovat skoro všechny vaše příjmy. To ale neznamená, že budete sedět doma a budete pobírat pouze sociální dávky od státu. Hypotéka bez příjmu je taková, že alespoň máte všechno rychle hotové a odpadá vám nějaké nepotřebné a zdlouhavé papírování. Ovšem ale je výhodné, pokud máte všechny doklady raději sebou. Opravdu nikdy nevíte, co se může stát. Nicméně hypotéka bez příjmu je velmi výhodná pro nás všechny. A na našem českém finančním trhu je velmi oblíbená. Podle průzkumu jsem zjistila, že hypotéka bez příjmu je taková, že oni má nájem opravdu každý druhý žadatel o hypotéku. Hypoteční úvěry jsou velmi poslední dobou rozšířené. A taky velmi žádané. Já sama jsem se s tím setkala.

Dohodněte si s bankou schůzku.

Protože moje maminka pracuje v bance. Moje maminka taky zakládá nové účty anebo vyřizuje hypotéky. Takže moje maminka mi řekla, že o hypotéky je opravdu velký až enormní zájem. Hlavně hypotéka bez příjmu. Hypotéka bez příjmu je velmi oblíbená v tom, že má opravdu mnoho možností. A za tuto hypotéku lze koupit nejenom dům, ale taky byt.

Stavět dům chce každý.

Je možné si za to pořídit i chatu. Ovšem si taky můžete z těch peněz postavit váš vytoužený dům na vlastním pozemku. Tohle všechno záleží už pouze ale jenom na vás. Nicméně je hypotéka bez příjmu výborná v tom, že je známá u všech a v poslední době je velmi vyhledávaným finančním produktem. Já sama jsem byla velmi překvapená, když jsem se dozvěděla, že hypotéka bez příjmu je nejčastější formou hypotéky u nás. A co třeba vy? O jakou hypotéku byste si vy sami žádali, kdybyste měli v plánu stavět dům? Vím, že se možná mnoho lidí bojí, že neví, co bude do budoucna. Jenže když se člověk bude stále bát, tak potom nic neudělá a možná ani ničeho nedosáhne. A já mám taky své zkušenosti. Nebát se a jít do toho! A máte taky nějaké zkušenosti?