Pobyt venku na čerstvém vzduchu je zdraví prospěšný, obzvláště pro ty nejmenší, kteří se potřebují venku vyřádit, ale také utužit svoje zdraví. Lepší je to samozřejmě za ideálního počasí, když je pošmourno, tak se nám moc ven nechce. Ale co se takhle přemoct a užít si i tak příjemný pobyt venku?
dětský deštník

Venku není zrovna idylické počasí, sluníčko se schovalo za mraky a prší? Nemusíte zůstávat s dětmi doma, klidně vyrazte ven, protože i v tomhle počasí se dá užít venku spoustu zábavy. Stačí se jen vhodně obléknout, nazout holínky a můžete vyrazit.
A aby byly vaše ratolesti v suchu? Chce to stylový módní doplněk. Snad žádní kluci a holky nepohrdnou pestrobarevným dětským deštníkem. Vybrat si můžete hned z několika barevných variant, které se budou líbit klukům i holkám. Navíc kromě pestrých barev zaujme také rukojeť, která je vyrobena ve tvaru zvířátka. Ty, co mají rádi oblíbenou pohádkovou postavičku – krtečka, zase potěší deštník v tomto designu ve žlutomodrém provedení.
Ať už svítí sluníčko nebo prší, ven můžete přece tak i tak. Vyrazte si ven za každého počasí a vybavte i ty nejmenší vhodnými doplňky. Někdo nepohrdne pláštěnkou, někdo se chce zase více přiblížit dospělým, a proto zvolí raději jiný módní doplněk. Vyberte vašim ratolestem některý z veselých barevných deštníků a nechte je, aby si užili příjemný pobyt venku za každého počasí. Přece skákat a dovádět v kalužích a běhat mezi kapkami padající vody je to, po čem touží.
holčička s deštníkem
Užijte si společně s vašimi ratolestmi procházku přírodou, i když venku právě panuje pošmourné a upršené počasí, protože jak se říká: „Není špatného počasí, ale jen špatně zvoleného oblečení.“ Tento módní doplněk pro nejmenší oceníte třeba i při společné cestě na nákup, do školky a podobně. A ti nejmenší? Ty si ho zkrátka zamilují hned na první vyzkoušení.