Já myslím, že s výběrem vlastního čísla začala před lety v České republice společnost Oskar, nebo chcete-li Oskarmobil a.s. Jejich reklama na výběr telefonního čísla dodnes patří mezi nejlepší kousky na poli reklam u nás. Tenkrát šlo vybírat z takzvaného range přidělených čísel a to buď zdarma a neb za poplatek, který se úměrně zvyšoval vzhledem k atraktivitě a jedinečnosti čísel. Tento range ovšem fungoval jen v síti zmiňovaného operátora a logicky s časem došla zásoba. I čísla, která zákazník již aktivně nevyužíval nemohla být jednoduše recyklována a nabídnuta dalším zákazníkům, jelikož padala do takzvané karantény, aby se třeba nestalo, že osobní kontakt, tedy zmiňované telefonní číslo, na VIP známou osobu působící na třeba veřejnosti získá někdo, komu primárně nebylo určeno. Ale i dnes si můžete vybrat takzvané zlaté číslo. Na stránkách najdete tyto zlatá čísla Vipcisla za poplatek. Výhodou je pokrytí všech aktuálních operátorů a již nerozlišujete, že 3 sedmičky jsou Vodafone a 603 možná ještě Paegas.

čísla

Jde především o možnost odlišit se nejen v businessu. VIP číslo se stane vaším poznávacím znamením. Bude mít chytlavou a snadno zapamatovatelnou kombinaci čísel. Je unikátní a nedá se zkopírovat či nahradit. Když začnete vybírat, podívejte se na jednotlivé kategorie výběru, a to podle operátora, podle kategorie a samozřejmě podle ceny. Netajíme se tím, že luxus něco stojí a tak u nás najdete i čísla za statisíce korun.

čísla

Využijte jednoduchého poptávkového formuláře a mrkněte, co se hodí přímo pro vás. A nejde jen o telefonování do sítě mobilních operátorů. Stále více zákazníků využívá takzvaných bezplatných linek, charakterizovaných prefixem 800, VoIP volání a tak dále. Zde je pak více než důležité mít co nejsnadnější číslo pro zapamatování, koneckonců nikdy nevíte, zda si na vás vzpomene někdo hned zítra, nebo až za rok.