Máte špatnou náladu a nevíte, jak si ji vylepšit? Zkuste pár jednoduchých triků, které vám pomohou odvést pozornost!

1.       Udělejte si selfie!
Dělejte na sebe škleby do objektivu, vyfoťte několik fotek a spíš než na to, jak na nich vypadáte, si představujte právě to, co tím vyjadřujete. Dělejte všechny bláznivé obličeje, které vás napadnou, nebo si naopak udělejte vážně pěknou fotku. Oblečte se do nejlepších šatů a udělejte si make-up i vlasy. Pokud ani to nepomůže, pošlete fotku někomu, kdo vám vzhled nebo škleby na fotkách rozhodně pochválí, nebo se přidá s vlastní rozšklebenou fotkou. Pak se zasmějete určitě!

hudba

2.       Oblékněte se sebevědomě
Je prokázáno, že pokud si obujete boty na podpatku a šaty nebo něco elegantního místo obyčejných džínů a halenky, budete se cítit sebevědoměji, a tedy mnohem veseleji. Vyzkoušejte vytáhnout ze šatníku něco, co není jenom nudné, ale pozvedne to vaše sebevědomí. Nezapomeňte ale, aby byly šaty pohodlné, pokud se rozhodnete tak někam vyrazit.

3.       Projděte se
Nejlépe do přírody. Na krátkou procházku si můžete vyrazit sama, nebo vezměte partnera případně čtyřnohého miláčka. Opadne největší stres, přijdete na jiné myšlenky, a navíc uděláte něco pro své zdraví. Můžete si zapnout do sluchátek hudbu, abyste měla pocit, že vás nikdo nemůže rušit.

4.       Udělejte něco pro druhé
Můžete poslat peníze nebo oblečení potřebným, případně můžete pro někoho něco udělat. Altruismus může být i léčivý.

frisbee

5.       Pusťte si hudbu!
A to klidně i hodně nahlas. Zatancujte si, zazpívejte si s oblíbenou zpěvačkou nebo zpěvákem. Bude vám hned mnohem lépe, to je vědecky prokázáno.

6.       Kontaktujte přátele nebo rodinu
Můžete si s nimi promluvit o tom, co vás trápí, nebo naopak můžete vyrazit do klubu nebo do baru, kde nebudete muset mluvit vůbec.

7.       Dopřejte si fyzickou rozkoš
To nikdy nezklame.