Sháníte originální dárek pro někoho známého, kterým ho jednoduše dostanete? Nechcete takové ty okoukané dárky, ale chcete udělat oslavenci radost a také ho překvapit něčím jedinečným, nápaditým a neokoukaným? Pak je tu jeden skvělý tip na dárek, který potěší snad každého. Co takhle mu darovat poukaz na únikovou hru exit game? Společně si tak můžete užít zábavné odpoledne, při kterém zapojíte vaše logické uvažování a zároveň si také užijte společný čas pohromadě. Únikové hry se těší stále větší oblibě a získávají tak na popularitě.

exit

Zábava, tajemno, napětí a luštění záhad v jednom
No posuďte sami – kde jinde si můžete během odpoledne užít tolik zábavy, tajemna, napětí, přemýšlení a rozklíčování různých záhad a rébusů než na některé z nabízených únikových her? Kdo by odolal? Proto ani vy neváhejte a vezměte své přátele nebo rodinu na takový malý výlet do speciálně vytvořené únikové místnosti a snažte se z ní dostat v co nejkratším čase. Uvidíte, že takto společně strávený čas vás stmelí ještě více dohromady a užijete si pěkné společné chvilky. Budete muset dávat společně hlavy dohromady a popřemýšlet nad různými úkoly a hádankami tak, abyste se v co nejkratším čase dostali z konkrétní místnosti ven.

chodba

Specialita pro milovníky horroru
Milujete hororry, horrorové příběhy, povídky a filmy? Rádi se bojíte a nemáte pro strach uděláno? Pak i pro vás se v oblasti únikových her něco najde. Pro milovníky horroru naleznete mezi únikovými hrami také jednu specialitku. A tou není nic jiného, než úniková hra ve stylu známého horroru Kruh. Můžete se tak vydat po strašidelných stopách Samary a užít si chvilky strachu, temnoty a tajemných stínů ve stylu tohoto známého horroru.
Jedinečná a originální úniková hra podle vašeho výběru už čeká jen a jen na vás.