Když nastane léto, máme ho většinou spojeno s užíváním si už od dob, kdy jsme byli děti, protože jsme měli prázdniny a užívali jsme si celé dva měsíce volna. To je skvělé, protože takové volno si zaslouží naprosto každý a taky že to bylo super a zábava. Navíc člověk v létě prožil mnoho super zážitků a poznal hodně fajn lidí. Nikomu se nedivíme, že miluje léto, když má na něj tak dobré vzpomínky. Léto je totiž období, ve kterém jsou všichni fajn a mají dobrou náladu. A proto se na léto všichni těšíme, už můžeme totiž odhodit bundy a teplé oblečení a konečně si obléct něco, v čem nám je dobře a nevypadáme v tom jako medvěd nebo sněhulák. To je další důvod, proč se lidé těší na léto. Zima je hold nepříjemná v mnoha směrech. Navíc ani v naší zemi nemáme sníh, takže se není na zimu proč těšit. Všechny důvody, proč se lidé na zimu těšili postupně vymizely. Ani na ty Vánoce nemáme sníh, což je celkem smutné.

voda

Léto je alespoň pozitivní, i když v dnešní době už není ani takové fajn teplo, které jsme zažívali dříve. Nyní je to spíše dusno a horko, které se nedá mnohdy snést. To se pak samozřejmě změní v bouřku a silný letní déšť, který je sice příjemný, ale mnohem radši bychom byli, kdyby déšť a bouřku vystřídalo příjemné teplo, které pociťujeme například u moře. Nikdo se totiž nechce pařit v takovém vedru.

bezén

Proto si lidé kupují bazén. Je mnoho druhů bazénů, mohou se dělit například podle tvaru, lidé mají většinou obdélníkový bazén, který je nejvíce praktický, ale pokud nemají peníze na bazén do země tak si pořizují buď kulatý nebo oválný nafukovací bazén. Lepší jsou ale stejně ty obdélníkové, protože se v nich dá dobře plavat, v tom kulatém není tolik místa na plavání, spíše se do nich lidé chodí jen ochladit a my se jim ani nedivíme, když je většinou takové nepříjemné horko. V dnešní době navíc dvakrát nepříjemnější, když dochází k globálnímu oteplování.